Przyspieszone kursy

Przyspieszone kursy prawa jazdy

   Przyspieszone kursy prawa jazdy to oferta dla osób, które w krótkim czasie potrzebują zrobić kurs na prawo jazdy i zdać egzamin. Posiadamy w ofercie przyspieszone kursy prawa jazdy na wszystkie kategorie. Możesz zdać prawo jazdy nawet w 14dni. Dla osób przyjezdnych mamy do dyspozycji Hotel, który znajduje się na poniższym zdjęciu oraz wyżywienie na czas szkolenia.

   Jeżeli w Twoim mieście czas ukończenie kursu i czas oczekiwania na egzamin jest długi to zapraszamy do nas. U nas w kilkanaście dni zrobisz kurs prawa jazdy i zdasz egzamin państwowy w Word. W czasie urlopu, wakacji, ferii lub  w wolnym czasie możesz do nas przyjechać i uzyskać swoje upragnione prawo jazdy. Oferta również dotyczy osób, które nie mogą u siebie zdać egzaminu państwowego. U nas w przyspieszonym tempie nauczysz się jeździć i zdasz egzamin.

    Przyspieszone kursy prawa jazdy  realizujemy również z zakwaterowaniem w wygodnym hotelu z wyżywieniem. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące przyspieszonych kursów na prawo jazdy.  Do usłyszenia.

Czas trwania kursów przyspieszonych

od 2500 zł

Jazdy doszkalające od 80zł/h

W cenie:

Masz pytanie?
Napisz do nas!

przyspieszone kursy prawa jazdy
przyspieszone kursy prawa jazdy