Kat: A / A2 Motocykle

Kat: A / A2 Motocykle

    Kat A motocykle to oferta w naszej szkole, która pozwala nabyć umiejętności, które pozwalają na komfortowe, bezpieczne i efektowne przejazdy motocyklem. Dzięki dogodnym warunkom nauki, które zapewnia szkoła PREMIUM Nauka Jazdy, wszyscy klienci mogą liczyć na szybki wzrost swoich umiejętności poruszając się motocyklem. Programy nauki podczas każdego ze szkoleń są tak opracowane, aby poprowadzić uczestników na coraz wyższy poziom trudności. Rekomendacje szkoły  są dowodem wysokiej skuteczności oferowanej nauki.

   Z naszej strony zapewniamy całkowite bezpieczeństwo – podczas szkolenia nasi instruktorzy asekurują Kursanta z pozycji specjalnie oznaczonego samochodu, a komunikacja odbywa się za pośrednictwem zestawów radiotelefonów z słuchawkami.

    Zapraszamy wszystkich chętnych na kursy motocyklowe organizowane w naszej szkole jazdy. Oferta jest przygotowana dla miłośników 2 kółek. Zapraszamy na kursy standardowe lub przyspieszone prowadzone przez naszych instruktorów, którzy są czynnymi motocyklistami.

   Kategoria A2 prawa jazdy jest w Twoim zasięgu, jeśli masz 17 lat i 9 miesięcy i chcesz zdobyć uprawnienia na motocykl. Kategoria ta daje możliwość kierowania motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW (47,58 KM), a także motocyklem trójkołowym o mocy do 15 kW (20,39 KM). Jest to idealna sposobność na zapoznanie się ze specyfiką kierowania motocyklami oraz wyrobienia odpowiednich nawyków.

   Kategoria A prawa jazdy daje uprawnienia do poruszania się pełnowymiarowym motocyklem po drogach zarówno większych jak i mniejszych miast. Kurs w naszej szkole prowadzi praktyk, który nauczy Cię dobrych technik kierowania motocyklem oraz przekaże niezbędną wiedzę. 

Czego się nauczysz?

Pytania i odpowiedzi:

Mile widziane jest ubranie motocyklowe z ochraniaczami.

Obowiązkowo oczekujemy:

  • pełnego obuwia, które zakrywa całą stopę,
  • długich spodni,
  • kurtki z długim rękawem,
  • rękawiczek, które zakrywają całe dłonie.

2000 zł

Jazdy doszkalające 100zł/h

W cenie:

Masz pytanie?
Napisz do nas!