Kat: C Ciężarowe

Kat: C Ciężarowe

   Prawo jazdy kategorii C uprawnia nas do kierowania pojazdem ciężarowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t z wyjątkiem autobusu oraz takim pojazdem wraz z przyczepą lekką. Dodatkowo możemy także prowadzić ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny. 

    Podczas nauki jazdy kat C odbywającej się w naszej szkole, prowadzimy zajęcia w sposób zrozumiały oraz komunikacyjny, przekazując niezbędne zagadnienia dotyczące prowadzenia samochodów ciężarowych. Jazdy odbywają się na placu manewrowym oraz w ruchu drogowym w Ostrołęce. Realizujemy również trasy gdzie poruszają się zdający na kat C na egzaminie państwowym w Word Ostrołęka.

    Uprawnienia do kierowania samochodami ciężarowymi są niezbędne do podjęcia pracy zarobkowej, w przeważającej części jako zawodowy kierowca przewożący różne ładunki. Stały rozwój branży transportowej wiąże się z nieustannym zapotrzebowaniem na kierowców, stąd nie brakuje chętnych na wyrobienie prawa jazdy kategorii C. Warto jednak pamiętać, że samo posiadanie tej kategorii nie uprawnia do podjęcia pracy zarobkowej jako kierowca ponieważ wymagane jest zaliczenie egzaminu kwalifikacji wstępnej.

    Kategoria C prawa jazdy to kurs nauki jazdy dla osób od 21 lat.  Jeżeli masz 18 lat żeby przystąpić do egzaminu musisz posiadać Kwalifikację Wstępna

Rabat na kurs łączony kat C i C+E

2500 zł

Jazdy doszkalające 120zł/h

W cenie:

Masz pytanie?
Napisz do nas!