Jazdy doszkalające w Ostrołęce

Jazdy doszkalające w Ostrołęce

   Jazdy doszkalające w Ostrołęce to oferta szkolenia uzupełniającego dla osób mających problem ze zdaniem egzaminu państwowego w Word Ostrołęka. Jazdy doszkalające prowadzimy na kat A2 A B B+E C C+E w Ostrołęce.

    Skończyłeś kurs prawa jazdy, ale dalej nie czujesz się pewnie za kierownicą?. Skorzystaj z jazd doszkalających. W trakcie jazd dodatkowych wykonujemy wszystkie zadania egzaminacyjne lub te z którymi kursant ma problemy. Decyzja należy do Ciebie.  W sposób bezstresowy przygotowujemy kursanta do bezpiecznego poruszania się po drogach a także do zdania egzaminu państwowego w Word Ostrołęka.

 

   Jazdy doszkalające to nic innego, jak dodatkowe lekcje nauki jazdy samochodem. Poza godzinami, które są przewidziane w programie szkolenia na prawo jazdy w Ostrołęce, masz możliwość wykupienia dodatkowych lekcji, które rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości i pozwolą Ci na szczegółowe zapoznanie się z ostrołęckimi ulicami oraz pojazdem egzaminacyjnym występującym w Word Ostrołęka. Nasi instruktorzy pokażą Ci miejsca, które sprawiają największe trudności kursantom i przyczyniają się do niezdania egzaminu. Dokładnie analizujemy trasy i ulice, które pokonujesz podczas egzaminu, a w międzyczasie jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania.

 Możliwość pobrania dodatkowych lekcji przyczynia się do nabierania właściwych nawyków za kierownicą, a w przyszłości- bezpiecznego poruszania się po drogach. Jeśli masz problem z parkowaniem, cofaniem, czy innymi zadaniami na egzaminie, nasz instruktor pomoże Ci nabrać pewności siebie oraz udzieli wskazówek, które pozwolą Ci na opanowanie nawet najtrudniejszych manewrów. Nauka płynnej i dynamicznej jazdy w różnych warunkach pogodowych wpisuje się w pakiet jazdy doszkalającej, co sprawi, że następne podejście do egzaminu na prawo jazdy w Ostrołęce zaowocuje pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego w Word Ostrołęka

    Dodatkowe jazdy to oferta skierowana do kursantów, którzy potrzebują by osiągnąć zamierzony poziom jazdy samochodem.

Jazdy dodatkowe

trasy egzaminacyjne Ostrołęka

A B B+E C C+E

Jazdy doszkalające od 80zł/h

W cenie:

Masz pytanie?
Napisz do nas!