Kat: C+E Ciężarowe z przyczepą

Kat: C+E Ciężarowe z przyczepą

      Prawo jazdy C+E jest kategorią uprawniającą do prowadzenia samochodów ciężarowych z naczepą lub przyczepą ciężarową. W naszej ofercie realizujemy kompleksowy kurs prawa jazdy na kategorię CE, prowadzony w elastycznych godzinach, które możesz dopasować do siebie. Zapewniamy na kurs prawa jazdy kat C+E. wszechstronny i zgodny z wymogami regulowanymi przez prawo program szkoleniowy.

    Premium Nauka Jazdy oferuje kurs prawa jazdy kat. C+E. Ofertę szkoleniową w tym zakresie kierujemy przede wszystkim do kierowców posiadających prawo jazdy na ciężarówkę, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe poprzez poszerzenie uprawnień do kierowania pojazdem włącznie z przyczepą. Prawo jazdy kat. C uprawnia do kierowania pojazdem o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5t bez przyczepy ciężarowej. 

    Praktyczna nauka jazdy kat C+E odbywa się na samochodzie ciężarowym z przyczepą, który odpowiada parametrom pojazdów wykorzystywanych na egzaminie państwowym w Word Ostrołęka. Szkolenie odbywa się na placu manewrowym oraz na ulicach miasta jak również  poza terenem zabudowanym. Podczas jazdy kursantom towarzyszą wykwalifikowani instruktorzy, którzy uczulają na manewry sprawiające najwięcej trudności. Uczymy również jazdy po takiej trasie, na jakiej najczęściej odbywają się egzaminy. Zapraszamy na kurs prawa jazdy kat C+E.

Rabat na kurs łączony kat C i C+E

Jak zostać kierowcą zawodowym

2500 zł

Jazdy doszkalające 120zł/h

Kurs C+E

Masz pytanie?
Napisz do nas!